EZBERLER SU DEPOSU
Ezberler, Türkiye’nin lider su deposu firmasıdır. Plastik sektöründe nihai tüketicilerin hizmetine özel çözümler üreten Ezberler Su Depoları, yapı sektöründe 1960 yılından itibaren sahip olduğu lider ve yenilikçi gücü ile faaliyetlerini hızla sürdürmektedir.
01.

TECRÜBE & BİRİKİM

Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimizi yapı sektöründe, gelişen ürün ve yeni teknolojileri, sağlıklı kaliteli ürünler ile iş ortaklarımızın ve nihai tüketicilerin hizmetine sunarak kaliteli mekanların yapılmasında katkıda bulunmaktır.

02.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ

İnsan, çevre ve iş ahlakı gibi değerlerimizi her zaman önde tutar ve müşteri memnuniyetine öncelik veririz.

Müşteri Memnuniyeti
0%
Özel Çözümler
0%
Sağlıklı & Kaliteli Ürünler
0%
EZBERLER SU DEPOSU

Vizyon & Misyon

Firmamız 1960′lı yıllarda inşaat sektörüne Ezber Ticaret unvanı ile faaliyetine başlamış olup, ürün yelpazesini her geçen gün pazar koşulları doğrultusunda genişleterek ve büyüyerek 1993 yılında Ezberler İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi ismini alarak faaliyetine bu isim altında devam etmektedir. Yılların tecrübesi ile yüksek kaliteyi hedeflemiş ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. 1960’dan bu yana müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda standartları yüksek tutmaya çalışarak güvenilir hizmet sunmaya devam etmekteyiz. 

Bizimle iletişime geçin

Ezberler Su Deposu